Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Cб. - Нд.: вихідний

Україна співпрацюватиме з найбільшою розвідувальною компанією у світі у сфері кіберзахисту

Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум про співпрацю з найбільшою розвідувальною компанією у світі Recorded Future у сфері кіберзахисту. Про це у Facebook повідомила прес-служба відомства.

У рамках домовленостей Мінцифри отримає від Recorded Future розвідувальну платформу, спеціалізованих інженерів та аналітиків розвідки. Українська сторона надасть компанії свою експертизу та фахівців, які співпрацюватимуть із Recorded Future.

"Підписали меморандум щодо Recorded Future, який допоможе захистити критичну інфраструктуру в Україні від військової та кіберагресії з боку Росії. Також домовилися про спільну роботу щодо створення нових продуктів та технологій для захисту критичної інфраструктури, які зможуть використовувати у всьому світі", - прокоментували в міністерстві. підписання документа.

До підписання меморандуму Recorded Future також співпрацювала з Україною, зокрема, від початку повномасштабної війни компанія надала розвідувальні дані для захисту критичної інфраструктури України та допомогла у розслідуванні військових злочинів росіян. Крім того, найбільша розвідувальна компанія у сфері кіберзахисту відкрила відповідним українським установам доступ до програмної платформи Intelligence Cloud на понад $10 млн.

Зазначимо, що за інформацією Microsoft, Російська Федерація працює над посиленням ефективності своїх кібератак для тиску на внутрішні та зовнішні джерела військової та політичної підтримки України.

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації також фіксує подальше зростання кіберинцидентів та кібератак на державні інформаційні ресурси та об'єкти критичної інформаційної інфраструктури.

Так, кількість критичних кібервтручань із РФ в Україні зросла в III кварталі в 35 разів. Відомо, що РФ щодня здійснює понад 10 кібератак на стратегічні об'єкти України.

12.12.2022
Відгуків: 0
Переглядів: 4

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Немає відгуків на цю статтю